nedeľa 3. augusta 2014

IN CUBE

Kocka je môj obľúbený geometrický tvar už od školských hodín geometrie. Je uplatnená v mojom logu, aj záverečná práca tento rok bola ňou inšpirovaná, tak mi je trocha ľúto, že už je všade a začína ma zas nudiť.Každopádne ,keď som našla v sekáči zvoncové obrovské nohavice kvalitnej látky s týmto vzorom neodolala som .Inšpirovala som sa strihom AA kostýmčeku, od oka si spravila strih vhodný  na seba a do hodiny som bola hotová so sukňou a vŕškom. Musím povedať ,že veci ,ktoré si šijem sama su pre mňa omnoho cennejšie než tie z obchodu ,niekedy aj vzácnejšie než dizajnérske kúsky ,lebo sú 100% podľa mojich predstáv a najmä uvedomujem si koľko práce je za tým a nesprávam sa tak k tomu tak neúctivo ako k podobnej sukni z obchodu.

???Zas sa mi v šatníku
nahromadilo nenositelné množstvo oblečenia a premýšlam nad burzou.Boli
by ste viac za klasický predaj cez
fpage a prihadzovanie ,či spravenie kamenného salu aj s inými
bligerínami v Bratislave??? Tento účes v posledných dňoch preferujem najviac! Už ma nudí strih aj farba, ale farbu sa zmeniť bojím, keďže som si ich vživote nefarbila.
Každopádne mám na vás veľkú otázkj ???strihať, či nechat???

9 komentárov:

 1. ostrihaj, krátke sa mi viac páčia
  a prosím si topánkový post, prosííím <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. akurát som išla písať, že ako ti už dorástli :D strihaj a daj neviem, ofinu napr. Proste zmena úplne

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tpodla mna mas fajn vlasy... :) z dlzky neber, skor si daj ofinu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ako toto je mega odveci koment.. ale musim to sem napísat vcera smo bola v BA len tak spontááne a koho nevidíím janda vanda okolo mna prešla!!♥

  OdpovedaťOdstrániť