nedeľa 17. marca 2013

LAST DAYS...

...prišla mi pozvánka na prijímačky na strednú umeleckú ( neviem sa rozhodnúť kam ísť ) vyberám si medzi gymplom a umeleckou poraďte! ...došiel mi lak z avonu ( svetlo rúžový) tú farbu milujem ! celé leto si asi nedám iný .haha .bodka pre dnešok7 komentárov:

 1. krásna farba!
  A čo sa týka školy ,no chod tam kde chceš viac ty, kde sa viac cítiš, čo máš radšej : či kreslenie alebo samé učenie! Môj názor je že z jednej strany máš z obidvoch škôl niečo a z druhej strany ani z jednej nemáš nič.. Ale verím ti je to ťažké :) no,veľa šťastia aby si sa rozhodla lepšie.. Ty si prípad ako Domča,ale tá sa rozhodla pre umeleckú už len nech ju tam príjmu (viem že príjmu) hah :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Saši ďakujem krásne za názor a hlavne za radu!Uvidím najprv kam ma vezmú :D a pozdravujem Domču a držím palce vám obom!Nevedela som ,že ešte ju baví výtvarná. :D

   Odstrániť
 2. ja by som ti radila gymko:) pretože z gymka môžeš isť na hociaku vysoku :) a je to lepšia istota do života:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vďaka za radu!Nie som jednoznačne rozhodnutá ,no pokiaľ ma vezmú na gympel rozhodnem sa pre ten :)

   Odstrániť
 3. Ja by som na gympel nesiel, po gympli jedine na vysku a s tvojim talentom na design a hlavne ten textilny je to strata casu zbytocna:) chod si za svojim snom a chod na umelecku lebo ty si umelkyna ako sa patri !:)

  OdpovedaťOdstrániť